E32D401CPN103MEM9M
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D401CPN103MEM9M
E32D401CPN103MEM9M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D401CPN103MEM9M, 10000 µF kapasitansı ve 400V rated voltage özelliğine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Screw Terminals paketlemesi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılabilir. Polar yapısı nedecesinde doğru kutuplandırma gerekmektedir. Not: Bu ürün obsolete (üretim dışı) durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V