E32D3B1MLN471MA67U
CAP ALUM 470UF 20% 315V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D3B1MLN471MA67U
E32D3B1MLN471MA67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D3B1MLN471MA67U, 470 µF kapasitans değerine sahip yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. 105°C'de 2000 saat yaşam süresine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışır. 120Hz'de 343.8mOhm ESR ve 50kHz'de 3.8304A riple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 343.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V