E32D3B1MLN471MA67M
CAP ALUM 470UF 20% 315V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D3B1MLN471MA67M
E32D3B1MLN471MA67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D3B1MLN471MA67M, 470 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile şasi montajı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. 120Hz'de 343.8mOhm ESR ve ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel ekipmanlarda uygulanır. Ripple current kapasitesi 120Hz'de 2.52A, 50kHz'de 3.8304A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 343.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.8304 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V