E32D351LLS472MDF5U
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D351LLS472MDF5U
E32D351LLS472MDF5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D351LLS472MDF5U, 4700 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile yüksek kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount aplikasyonlarına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür ile 105°C sıcaklıkta kullanım garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile takılması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V