E32D351HPN871TD79M
CAP ALUM 870UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D351HPN871TD
E32D351HPN871TD79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D351HPN871TD79M, 870 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi kuruluşa uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponent, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan, polar yapıdaki kondansatör, -10% / +50% tolerans değeriyle özellikle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Komponentin üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 870 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V