E32D351HPN272MCD0U
CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D351HPN272MCD0U
E32D351HPN272MCD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D351HPN272MCD0U, 2700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminalleri ile chassis mount montajı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama işlevini yerine getirir. ±20% tolerans ile standart işletme sınırları içinde, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. 59mOhm ESR değeri ve 12.4 A ripple akım kapasitesi ile güç uygulamalarında etkin performans gösterir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.4336 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.18 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V