E32D351CDS332MEA5U
CAP ALUM 3300UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D351CDS332MEA5U
E32D351CDS332MEA5U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D351CDS332MEA5U, 3300 µF kapasitansı ve 350V rated voltajı ile yüksek kapasitans değerlerine ihtiyaç duyulan uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal (screw terminals) montaj tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Polar yapısı nedense doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V