E32D350HPS333MC54M
CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPS333MC54M
E32D350HPS333MC54M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D350HPS333MC54M, 33000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip olup ±20% tolerans ile sunulur. Chassis mount tipinde vida terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu komponentin 105°C'de yaşam süresi 2000 saattir. ESR değeri 120Hz'de 17.4mOhm, ripple akım kapasitesi 50kHz'de 13.608A ve 120Hz'de 12.15A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılır. Lütfen dikkat: Bu parça kullanımdan kaldırılmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.608 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V