E32D350HPN393MA92U
CAP ALUM 39000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPN393MA92U
E32D350HPN393MA92U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D350HPN393MA92U, 39000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage özelliğine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount yapısında tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 13.6 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans ile düşük frekansda 13.6A, yüksek frekansda 15.232A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel ve ticari elektrik uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 39000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.232 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V