E32D350HPN333MC54M
CAP ALUM 33000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPN333MC54M
E32D350HPN333MC54M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D350HPN333MC54M, 33000 µF kapasitanslı, 35V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipine ve chassis mount montaj şekline sahiptir. Geniş çalışma sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir performans sunarak, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Düşük ESR değeri (17.4mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple current kapasitesi (13.608A @ 50kHz) ile güç kaynağı, filtering ve stabilizasyon devrelerinde uygulanabilir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.608 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V