E32D350HPN223MC48M
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPN223MC48M
E32D350HPN223MC48M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D350HPN223MC48M, 22000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilimde çalışan bu bileşen, vida terminalleri ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 24.1mOhm ESR değerine ve 50kHz'de 11.04A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygun kılar. Screw terminal yapısı, güvenilir ve yeniden kullanılabilir bağlantılar sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.0432 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V