E32D350HPN104MCA5M
CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPN104MCA5M
E32D350HPN104MCA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D350HPN104MCA5M, 100000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu komponent, şasi montajı için vida terminal bağlantılarına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmekte olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 6.9mOhm, düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 24.82A, yüksek frekans ripple akımı 50kHz'de 27.7984A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Lütfen: Komponent şu anda discontinued (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.7984 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V