E32D350HPC473MC67M
CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPC473MC67M
E32D350HPC473MC67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D350HPC473MC67M, 47000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajda çalışan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Chassis mount screw terminal bağlantısı ile sabit kurulum için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 2000 saat ömrü 105°C'de bulunmaktadır. 12.4mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç özelliğine sahiptir. 120Hz'de 15.34A ve 50kHz'de 17.1808A ripple current kapasitesi bulunur. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.1808 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V