E32D350HPC104MCA5M
CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPC104MCA5M
E32D350HPC104MCA5M Hakkında
United Chemi-Con E32D350HPC104MCA5M, 100000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Screw terminalli radyal kutu paketinde sunulan bu bileşen, şasi montajına uygun olarak geliştirilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömüre sahiptir. 120Hz'de 6.9mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği sunar. 120Hz'de 24.82A ve 50kHz'de 27.7984A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanan bu bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.7984 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.82 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V