E32D350HPB473MC67U
CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPB473MC67U
E32D350HPB473MC67U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D350HPB473MC67U, 47000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenmektedir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. 12.4mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülmüş, ripple akım kapasitesi 50kHz'de 17.18A ve 120Hz'de 15.34A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.1808 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V