E32D350HPB473MC67M
CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D350HPB473MC67M
E32D350HPB473MC67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D350HPB473MC67M, 47000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi montajı destekler. 12.4 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 120 Hz'de 15.34 A ve 50 kHz'de 17.1808 A ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygun polar kondansatördür. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.1808 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.34 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V