E32D251HPN602TEA5U
CAP ALUM 6000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D251HPN602TEA5U
E32D251HPN602TEA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D251HPN602TEA5U, 6000 µF kapasitansa ve 250 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi tasarımla kullanıcı ve endüstriyel uygulamalarda yüksek kapasitif değer gerektiren devre tasarımlarında yer alır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±10%/-50% tolerans değeriyle değişken kapasitif ihtiyaçlara uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V