E32D251HPN183MEE3M
CAP ALUM 18000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D251HPN183MEE3M
E32D251HPN183MEE3M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D251HPN183MEE3M, 18000 µF kapasitansa ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli kasa tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun şekilde tasarlanmıştır. ESR değeri 120 Hz'de 11.2 mOhm olup, 50 kHz'de 31.6274 A, 120 Hz'de 23.78 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.6274 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V