E32D251HPN103MDB7M
CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D251HPN103MDB7M
E32D251HPN103MDB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D251HPN103MDB7M, 10000µF kapasitanslı, 250V rated gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallerine sahip, radyal kutulu tasarımda imal edilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 120Hz'de 18.5mOhm ESR değeri, 50kHz'de 20.78A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında tercih edilen bu kondansatör günümüzde obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.7834 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V