E32D251HLN682MCD0U
CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D251HLN682MCD0U
E32D251HLN682MCD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D251HLN682MCD0U, 6800µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis montaj tipi vida terminal bağlantıları ile sunulur. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 20.7mOhm @ 120Hz ESR değeri ve 15.8484A @ 50kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans aralığında kalite sertifikasyonu ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.8484 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V