E32D250HPN683MC67M
CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D250HPN683MC67M
E32D250HPN683MC67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D250HPN683MC67M, 68000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, chassis mount tipi vida terminallidir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 11.7 mOhm ESR değeri ile ve 50 kHz'de 17.56 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.5616 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V