E32D250HPN394MEB7U
CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D250HPN394MEB7U
E32D250HPN394MEB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D250HPN394MEB7U, 390000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ve 6.8mOhm ESR ile tasarlanmıştır. Vida terminal bağlantısı ile şasi üzerine monte edilmek üzere yapılandırılmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 36.19A ve 120 Hz'de 32.31A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.1872 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V