E32D201LPN152MA67M
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201LPN152MA67M
E32D201LPN152MA67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D201LPN152MA67M, 1500 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile equiplandırılmıştır. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 86.3 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülmüştür. Maksimum 5.5936 A ripple akımını 50 kHz'de ve 3.68 A ripple akımını 120 Hz'de taşır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Radyal can yapısında, kutuplu polarizasyona sahip bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal filtreleme işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86.3mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.5936 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V