E32D201LPN132TCD0N
CAP ALUM 1300UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201LPN132TCD0N
E32D201LPN132TCD0N Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D201LPN132TCD0N, 1300 µF kapasitans değerine ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar kondansatördür. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V