E32D201HPS103MCE3U
CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201HPS103MCE3U
E32D201HPS103MCE3U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D201HPS103MCE3U, 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu komponent, chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 14.8mOhm, ripple akım kapasitesi 50kHz'de 23.1A ve 120Hz'de 16.44A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji dönüştürücüler gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.1804 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V