E32D201HPN681MA41U
CAP ALUM 680UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201HPN681MA
E32D201HPN681MA41U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D201HPN681MA41U, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajla tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Şasi montajı için vida terminalli radyal kasa tasarımına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 192.4mOhm ESR ve 50kHz'de 3.4656A ripple akım kapasitesi bulunan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme ve buffer uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 192.4mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4656 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.28 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V