E32D201HPN392MAD0U
CAP ALUM 3900UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201HPN392MAD0U
E32D201HPN392MAD0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D201HPN392MAD0U, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltajda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile şasiye monte edilmek üzere uygun olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. 120Hz'de 34.7mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 50kHz'de 12.2A yüksek frekans ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.2056 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.03 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V