E32D201HPN222TDB7U
CAP ALUM 2200UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D201HPN222TDB7U
E32D201HPN222TDB7U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D201HPN222TDB7U, 2200 µF kapasitans değerine ve 200 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipinde screw terminal bağlantısı ile chassis mount kuruluma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisinde kullanılabilir. ±10%, +50% tolerans aralığında üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V