E32D201CDN681QC67M
CAP ALUM 680UF 200V SCREW
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
E32D201CDN681QC67M
E32D201CDN681QC67M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D201CDN681QC67M, 680 µF kapasitans ve 200 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile screw terminals'a sahip bu bileşen, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Kutup uyumlu (polar) olup -10%, +30% tolerans değerine sahiptir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 200 V