E32D161HPN273MED0U
CAP ALUM 27000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D161HPN273MED0U
E32D161HPN273MED0U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D161HPN273MED0U, 27000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantı tipi ile şasi montajı sağlar. ESR değeri 9.9mOhm @ 120Hz ve ripple current kapasitesi 27.93A @ 120Hz ile endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri, UPS sistemleri ve genel amaçlı gücü düzenleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 27000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.1469 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V