E32D161HPN272MA79U
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D161HPN272MA79U
E32D161HPN272MA79U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D161HPN272MA79U, 2700µF kapasitansına ve 160V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vidalı terminalli radyal tasarım ile gücü kondansatörler ve AC/DC güç kaynakları gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 56.8mOhm ESR değeri ve 5.46A (120Hz) ile 8.2992A (50kHz) ripple akım toleransı sayesinde yüksek akım uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. ±20% tolerans ile standart endüstriyel ve ticari cihazlarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 56.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.2992 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V