E32D161HPN183ME92M
CAP ALUM 18000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D161HPN183ME92M
E32D161HPN183ME92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D161HPN183ME92M, 18000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Screw terminalli radial bağlantı tipine sahip olan cihaz, chassis üzerine montajı için tasarlanmıştır. 120Hz'de 14.7mOhm ESR değerine ve 2000 saat 105°C ömür garantisine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponent, 50kHz'de 26.1744A ripple akım kapasitesi ile güç uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.1744 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V