E32D161HPN123MDA5U
CAP ALUM 12000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D161HPN123MDA5U
E32D161HPN123MDA5U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D161HPN123MDA5U, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir. Şasi montajı için vida terminal bağlantısı kullanılmaktadır. 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarımı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120Hz'de 15.8mOhm ESR ve ±20% kapasite toleransı özellikleri vardır. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi 21.714A @ 50kHz, düşük frekans ripple akım kapasitesi 15.4A @ 120Hz'dir. Güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15.8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.714 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V