E32D161HLS102MA79U
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D161HLS102MA79U
E32D161HLS102MA79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D161HLS102MA79U, 1000 µF kapasitansa ve 160 V nominal gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminali (screw terminals) kasa tipi ile sahne montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat ömür özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupla bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V