E32D160HPN683MC54U
CAP ALUM 68000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D160HPN683MC54U
E32D160HPN683MC54U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D160HPN683MC54U, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, 16.7mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Şasi üzerine vidalı terminal bağlantısı ile monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. Düşük frekansta 120Hz'de 12.38A, yüksek frekansta 50kHz'de 13.866A ripple akım kapasitesine sahip kondansatördür. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.866 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V