E32D160HPN564MEB7M
CAP ALUM 560000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D160HPN564MEB7M
E32D160HPN564MEB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D160HPN564MEB7M, 560000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial yapıyla vida terminalleri içeren şasi montajı yapılabilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 6.7mOhm, ripple akımı 50kHz'de 36.47A ve 120Hz'de 32.56A'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, endüstriyel, ses, güç kaynağı ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.4672 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.56 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V