E32D160HPN473MA67M
CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D160HPN473MA67M
E32D160HPN473MA67M Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D160HPN473MA67M, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı türü ile şasi montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 19.9mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği, 9.8A @ 120Hz ve 10.976A @ 50kHz ripple akım kapasitesi endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.976 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V