E32D151CHN193TED0M
CAP ALUM 19000UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D151CHN193TED0M
E32D151CHN193TED0M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D151CHN193TED0M, 19000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V rated voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sabit bir şekilde monte edilir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 105°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. Polar yapıda olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Radial, Can tipinde gövdeye sahiptir. Parça durumu obsolete olup, toleransı -10%, +50% aralığındadır.
Applications General Purpose
Capacitance 19000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V