E32D101HPS103MC79U
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPS103MC
E32D101HPS103MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPS103MC79U, 10000µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal kutulu ve vida terminali montajlı tasarımıyla şasi üzerine sabit kurulum için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerjinin depolanması gereken yerlerde kullanılır. 14.5mOhm ESR değeri ve 12.62A (120Hz) ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uyarlanmıştır. ±20% tolerans, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Polar yapısında tasarlanan komponentin düşük frekansı ve yüksek frekansı ripple akım değerleri sırasıyla 12.62A ve 15.3964A'dır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.3964 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V