E32D101HPS103MC79M
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPS103MC79M
E32D101HPS103MC79M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPS103MC79M, 10000µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, çivin terminali (screw terminals) ile şasi üzerine monte edilir. ESR değeri 120Hz'de 14.5mOhm olup, yüksek frekansda 50kHz'de 15.39A, düşük frekansda 120Hz'de 12.62A ripple akım kapasitesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.3964 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V