E32D101HPN822MAB7M
CAP ALUM 8200UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN822MAB7M
E32D101HPN822MAB7M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPN822MAB7M, 8200µF kapasitans ve 100V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminali ile chassis mount uygulamalara uygun tasarlanmıştır. 19.2mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 11.8A ve 50kHz'de 15.694A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.694 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V