E32D101HPN562MA92M
CAP ALUM 5600UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN562MA92M
E32D101HPN562MA92M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPN562MA92M, 5600 µF kapasitansı ile yüksek kapasitif değerlere ihtiyaç duyulan uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj değerine sahip bu komponent, şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. Radial kutulu tasarımıyla klasik endüstriyel ve güç elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmiştir. 120Hz'de 23,1mΩ ESR ve 50kHz'de 13,35A ripple akım kapasitesi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömrü vardır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, genel amaçlı filtre, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında kullanılır. Bileşen mevcut durumu itibariyle üretimi durdurulmuştur (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 23.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.3532 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V