E32D101HPN333MDD0M
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN333MDD0M
E32D101HPN333MDD0M Hakkında
United Chemi-Con E32D101HPN333MDD0M, 33000µF kapasitansı ve 100V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile vida terminali bağlantısı sağlayan bu chassis mount kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 6.6mOhm ESR değeri ve 50 kHz'de 31.416A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında başarı gösterir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtmiştir. Güç kaynakları, invertörler, motor sürücüleri ve filtre devreleri gibi yüksek kapasitans ve voltaj gerektiren uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.6mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 31.416 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V