E32D101HPN272MA54U
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN272MA54U
E32D101HPN272MA54U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D101HPN272MA54U, 2700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, ±20% tolerans ve 2000 saat ömürlü (105°C'de) bir genel amaçlı kondansatördür. Şasi montajına uygun vida terminalli radyal kutu paketlemesinde gelir. Düşük frekans (120Hz) ripple akımı 5.95A, yüksek frekans (50kHz) ripple akımı 7.9135A olup, 45.9mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel amaçlı uygulamalarda tercih edilen bir kondansatör tipidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.9135 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V