E32D101HPN153MD79U
CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN153MD79U
E32D101HPN153MD79U Hakkında
United Chemi-Con üretimi E32D101HPN153MD79U, 15000µF kapasitanslı, 100V gücünde alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygun olup -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 11.9mOhm @ 120Hz ESR değeri ve 15.26A @ 120Hz ripple akımı taşıması endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanımını destekler. 2000 saatlik ömrü 105°C'de ve ±20% toleransı ile güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11.9mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.0912 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V