E32D101HPN103MC79U
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPN103MC79U
E32D101HPN103MC79U Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPN103MC79U, 10000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 14.5mOhm'dur. Chassis mount tipi vida terminalleriyle döşenen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 50kHz'de 15.3964A ve 120Hz'de 12.62A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponen, %20 tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14.5mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.3964 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.62 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V