E32D101HPC333MEA5M
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
E32D101HPC333MEA5M
E32D101HPC333MEA5M Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen E32D101HPC333MEA5M, 33000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, radial şasiye monte edilen kutuplaşmış yapıya ve vida terminalleriyle gelmektedir. ESR değeri 120Hz'de 8mOhm olup, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundur. 105°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. 120Hz'de 25.2A ve 50kHz'de 28.224A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile belirlenen devrelere entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.224 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V