E2E-X30MB1DL30-M1
SENSOR INDUCT 30MM PNP M30 NO
Seri / Aile Numarası
E2E-X30MB1
E2E-X30MB1DL30-M1 Hakkında
Omron E2E-X30MB1DL30-M1, 30mm çapında M30 dişli silindir şeklinde inductive yakınlık sensörüdür. PNP-NO çıkış konfigürasyonu ile 3-wire bağlantı sağlar. 10V ile 30V arasında geniş çalışma voltajı aralığında 100Hz yanıt frekansı ile metalik nesnelerin tespit edilmesini sağlar. IP67 ve IP69K koruma sınıfı, nikelle kaplanmış pirinç gövde ve -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığı, endüstriyel ortamlardaki zorlu koşullara dayanıklılık sunar. LED gösterge ile durum kontrolü mümkündür. Konektör tipi termineyle bağlanması kolay ve hızlı kurulum sağlar. Üretim hattı otomasyon sistemleri, makine kontrolü, montaj birimleri ve konveyör sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Material - Body Nickel-Plated Brass
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Part Status Active
Response Frequency 100Hz
Sensor Type Inductive
Shielding Unshielded
Termination Style Connector
Voltage - Supply 10V ~ 30V