E2E-X18MY1-M4
SENSOR PROX INDUCTIVE 18MM CYL
Seri / Aile Numarası
E2E-X18MY1
E2E-X18MY1-M4 Hakkında
Material - Body Nickel-Plated Brass
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Output Type SCR-NO, 2-Wire
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Part Status Active
Response Frequency 25Hz
Sensor Type Inductive
Shielding Unshielded
Termination Style Connector
Voltage - Supply 20 VAC ~ 264 VAC