E2E-X14B1DL18 2M
SENSOR INDUCT 14MM PNP M18 NO
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
E2E-X14B1DL18
E2E-X14B1DL18 2M Hakkında
Omron E2E-X14B1DL18 2M, 14mm inductive yakınlık sensörü olarak metal nesnelerin konumunu ve yaklaşımını tespit etmek için kullanılır. PNP-NO çıkış tipi, 3-kablolu konfigürasyonda sunulan bu sensör, 350Hz yanıt frekansında çalışır. IP67 ve IP69K koruma derecesiyle nemli ve yüksek basınçlı ortamlara uyumludur. Nikel kaplı pirinç gövdesi, M18 dişli silindir kasa tasarımıyla endüstriyel otomasyon, makine kontrol sistemleri ve üretim tesislerinde kullanılır. 10V-30V besleme voltajı ve -25°C ile +70°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında gömülü LED göstergesi konum kontrolü sağlar. Şielded tasarımı elektromanyetik parazit etkisini azaltır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Indicator LED
Ingress Protection IP67, IP69K
Material - Body Nickel-Plated Brass
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Part Status Active
Response Frequency 350Hz
Sensor Type Inductive
Shielding Shielded
Termination Style Cable Leads
Voltage - Supply 10V ~ 30V